Jak wybrać prezent dla mężczyzny?

Dobór prezentu zawsze zależy od kilku czynników, ale najważniejszymi z nich są rodzaj relacji, jaka łączy wręczającego z obdarowywanym oraz stopień znajomości jego zainteresowań i charakteru. Nie mając pewności odnośnie upodobań danej osoby, lepiej jest postawić na uniwersalny prezent, który może spodobać się praktycznie każdemu. Znając obdarowywanego nieco lepiej, warto zastanowić się nad tym, co mogłoby go naprawdę ucieszyć, celując w jego gust. W przypadku mężczyzn może być to jednak nieco utrudnione, ponieważ panowie są bardziej wymagający niż kobiety, które ucieszą się praktycznie z każdej biżuterii, kwiatów czy czekoladek.

Uniwersalny prezent dla mężczyzny

Nie wiedząc, co dokładnie mogłoby spodobać się konkretnemu mężczyźnie, warto wybrać coś, co celuje w gust niemal każdego osobnika płci męskiej. Jednym z najlepszych pomysłów są vouchery i bony upominkowe, które pozwalają wybrać prezent samemu sobie. Opłacając kartę podarunkową, daje się obdarowanemu możliwość samodzielnego wyboru tego, co chciałby mieć. Bony do markowych sklepów pozwolą mężczyźnie kupić sobie coś, co przyda się na dłużej, a vouchery pozwolą podarować głównie niezapomniane przygody. Dobrymi pomysłami na vouchery są:
– rajd/przejażdżka drogim samochodem
– skok ze spadochronem/lot paralotnią
– zabawa w pokoju zagadek
– lekcje profesjonalnego strzelania/paintball
Większość z nich, bez względu na hobby mężczyzny, jest po prostu zgodna z męską, głodną przygód naturą. Inną opcją są typowo męskie gadżety, które można dostać w specjalistycznych sklepach z upominkami. Wielofunkcyjne scyzoryki, eleganckie zestawy do alkoholu czy nawet sam luksusowy alkohol zawsze są w dobrym guście. Także galanteria i luksusowe zestawy piśmiennicze są strzałem w dziesiątkę.

Prezenty dla bliskiego mężczyzny

Wybierając prezent dla mężczyzny, którego dobrze się zna, najlepiej jest zdecydować się na coś, co ma związek z jego zainteresowaniami i co pasuje do jego charakteru. Jeśli podarunek ma być wręczany pasjonatowi motoryzacji, sprawdzą się gadżety do samochodu. Miłośnik gier komputerowych na pewno ucieszy się z nowego tytułu w posiadanej kolekcji, a melomanowi warto kupić płytę wykonawcy, którego lubi. Jeśli mężczyzna ceni literaturę, można wybrać ciekawą dla niego książkę. Osobiste upominki, jak odzież czy męska biżuteria to prezenty dla mężczyzn, którzy są wręczającemu szczególnie bliscy. Żeby zdecydować się na taki podarunek, trzeba naprawdę dobrze znać drugą osobę i jej styl. Zawsze na topie są także spersonalizowane upominki, jak np. kubki z imienną dedykacją czy wszelkie inne gadżety, na których znajduje się grafika lub napis zaprojektowany specjalnie z myślą o konkretnej osobie

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *